درباره ما

شرکت داناتیوارا در سال 1385 توسط شخصیتهای حقیقی که دارای دانش فنی و سالها تجربه در زمینه های گوناگون صنعتی بوده اند، با هدف تلاش در راه توسعه عمران و آبادانی ایران عزیز، ایجاد گردید.
در طی دوران فعالیت با استفاده از توانمندی های کارشناسان خود و با ارتباط مستمر با کارفرمایان مختلف و استفاده از دانش فنی روز توانسته است گامهای بلندی را در عرصه های مختلف صنعتی بردارد و به ایفای نقشی سازنده در صنایع گوناگون به ویژه صنایع نیروگاهی و پتروشیمی بپردازد.
این واحد صنعتی در حال حاضر به کوشش جمعی از مدیران و مهندسین با سابقه که تا قبل از این، تجربیات ارزنده و گرانقدری در پروژه های صنعتی کشور اندوخته اند و با ایجاد تغییرات ساختاری در روند فعالیت شرکت در زمینه های مشاوره، طراحی، مهندسی، ساخت، نصب و بهره برداری (EPC) مربوط به؛
– سیستم های تاسیساتی (مکانیکی و برقی) پروژه های ساختمانی، شهری و صنعتی
– سیستم های تصفیه هوا، آب و فاضلاب به روشهایی فیزیکی و غشایی
– سیستم های یوتیلیتی (انتقال، پمپاژ، HVAC، اکسیژن، نیتروژن و …)
– سیستم های تصفیه آب و پساب شهری و صنعتی
– سیستم های بازیابی آب و پساب جهت مصارف مجدد در صنعت و ساختمان، کشاورزی و …
– سیستم های ایمنی و امنیتی شامل سیستمهای اعلام و اطفاء حریق و حفاظتی
– سیستم های پمپاژ و انتقال سیالات و ساخت مخازن ذخیره (آب، سوخت و …)
– سیستم های تاسیسات تهویه مطبوع و سیستم های حرارتی ساختمان
– تجهیزات کنترل و اتوماسیون صنعتی و انتقال دیتا
– عملیات سازه ومعماری ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی و NIB
فعال می باشد و با بهره گیری از کادر مدیریتی قوی اقدام بر انجام پروژه های صنعتی بصورت EPC وMC (مدیریت پیمان) نموده است. در همین راستا، علاوه بر ارائه خدمات EPC نسبت به انجام فرآیند خرید و مهندسی، خرید کالاهای مذکور نیز با کارفرمایان مختلف همکاری می گردد.
مدیران شرکت داناتیوارا در طول حیات کاری خویش، ضمن بهره گیری از تکنولوژی روز، همواره تلاش نموده اند که در عرصه ارائه خدمات فنی و مهندسی در رشته های فوق الذکر، پویایی لازم را حفظ نمایند و همواره تلاش نموده اند تا جلب رضایت مشتریان را بعنوان بزرگترین دست آورد پروژه ملحوظ نمایند.

جهت برقراری تماس و درخواست مشاوره ساخت و نصب پکیج های صنعتی، از مهندسین شرکت داناتیوارا با شماره ۰۲۱۲۲۹۰۰۵۸۹ تماس حاصل فرمایید.