منبع آب سالم، منبعی است که از طریق روش‌های ضدعفونی، عاری از عوامل بیماری‌زا و ارگانیسم‌های مضر، شده باشد. بسته به استفاده از آب برای کشاورزی، شهری یا صنعتی، این مرحله ممکن است با یک ضد عفونی کم و بیش کامل بر اساس تکنیک‌های مختلفی از جمله موارد زیر انجام شود.

  1. کلرزنی
  2. ازن زنی
  3. اشعه ماوراء بنفش

ما طیف گسترده ای از محصولات و لوازم جانبی ضد عفونی کننده اشعه ماوراء بنفش و ازن را ارائه می دهیم که شامل محصولات ضد عفونی UV  می باشد.

  • استفاده از لامپ های فرابنفش با کارایی بالا، کم مصرف و بادوام که بیش از 99.99 درصد از همه پاتوژن های موجود در آب را تنها در چند ثانیه غیرفعال می کند.
  • شامل سیستم‌های آب آشامیدنی در مقیاس های مختلف با نرخ جریان 8.5 تا 40 MGD m3 تا سیستم‌های UV مقیاس‌پذیر برای فاضلاب شهری که می‌توانند جریانات تقریبا نامحدود را مدیریت کنند.
  • شامل سیستم های ازن که برای اکسیداسیون آلاینده ها (مانند ویروس ها، باکتری ها، میکروارگانیسم ها، طعم، بو و ترکیبات تولید رنگ) و همچنین برای بهبود فرآیندهای تصفیه آب و فرآیندهای صنعتی (به عنوان مثال، سفید کردن، تصفیه سطح) استفاده می شود.
  • از واحدهای تولید کننده ازن کوچک تا سیستم‌های سفارشی‌ برای ظرفیت‌های ازن بزرگ بیش از 15800 پوند در روز (ppd) (300 کیلوگرم در ساعت) در هر واحد متغیر، قابل خدمات دهی هستند.